Ana Sayfa Hizmetler Web Sitesi
Web Sitesi

İnternet ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu düşünerek; amacımız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde elektronik dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmaktır. Doğru tasarım ve programlama ile kurulmuş bir web sitesi, müşterileriniz ve firmanız arasında bir köprü kurmanızı sağlayacaktır.

Web sayfası, internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kiteleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır. Web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.

Site içerisinde her hangi bir konunun başlığı veya içeriği değişecekse, bunu web sitesinin yönetim panelinden ilgili konu başlığını seçip birkaç işlemde tüm değişiklikleri kendiniz dahi yapabilirsiniz. Böylece normalde saatlerce harcanacak emek ve uğraşın süresi dakikalara indirilir. Üstelik tüm değişiklikler site içerisinde anında yayında olur.

Dinamik Web Sitesinin Avantajları

  1. İstenildiği an internet üzerinden hızlı ve kolay güncelleme yapılabilmesi
  2. Site içerisinde yer alan duyurular, etkinlikler, kampanyalar, haberler, fiyat ve ürün listeleri gibi alanların sürekli güncel tutulabilmesi
  3. Sürekli olarak web yapımcınıza bağımlı kalmamanız.
  4. Veritabanlı bir sistem olduğu için Hosting (Barındırma) maliyetlerinizin minumuma indirgenmesi.