Ana Sayfa Hizmetler Matbaa Hizmetleri
Matbaa Hizmetleri

GLN Ajans  - Matbaa olarak sizlere basılı mecra işlerinde son teknoloji makine parkurları ve tecrübeli kadro ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Her zaman göz önünde bulunan sizi en etkili şekilde kısa detaylarla anlatan materyalleriniz basılı mecralarda üretilmektedir. Görüşme ve tanışmalarda verdiğiniz kartvizinizden tutun da hizmetleriniz veya ürünlerinizi detaylı olarak anlatan broşür ve katalog baskılarınıza kadar olan tüm ürünler matbaa hizmetlerinden faydalanarak temin ettiğiniz ürünlerdir. Firmanızın faturası diyip geçemeyin logonuz yani sizin kurumsal imzanız üstündedir.

Matba hizmetleri alırken baskı aşaması için onay verdiğiniz çalışmaları hangi makinelerde ve güvenilir kalitede bastırdığınız göz ardı edilmeyecek bir detaydır. Kağıt kalitesinden renk kalitesine kadar en ince ayrıntı firmanızın kurumsal kimliğine zarar verebilir.

Aldığınız matbaa hizmetlerinizde size yeni teklifler yeni çözümler sunmak istiyoruz. Kartvizitinizden faturanıza, broşürlerinizden kataloglarınıza, ürün ve hizmetlerinizi tanıtan tüm çalışmalarınıza en iyi veen kaliteli hizmeti sunarak yeni teklifler sunmak isteriz.