Ana Sayfa GLN Ajans

20 yıldan fazla olan reklam ajans tecrübemizle kurulan ve size farklı tasarımları, en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen GLN Ajans - Matbaa olarak; hizmet verdiğimiz birçok sektörde faaliyet gösteren küçük büyük işletmere hakettiği marka değerini alması için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Birçok sektöre faaliyet gösteren küçük büyük işletme ve kurumların markalarına değer katma amacı ile yola çıkan GLN Ajans - Matbaa, doğru ve hedefe yönelik reklam ile potansiyel kitleyi buluşturacak marka danışmanlığı, tasarımlar ve baskı hizmetleri sunmaktadır. Ajansımız firmanıza yönelik aktif reklam görevlerini gerçekleştirirken, reklam için kitle analizi yaparak, gerçek ihtiyaç, istek ve tercihleri belirleyerek bilimsel disiplinlerden faydalanır.

GLN Ajans - Matbaafirmanızın belirlenmiş amaçları olan; markalaşma, pazar payının arttırılması, sektörünüzde söz sahibi olabilmeniz ve benzer hizmetler sunan firmalarla rekabet edebilmenize yardımcı olmak amacıyla siz değerli müşterilerimize çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

Ajansımız sizlerin tüm reklam ve ajans ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek, daha iyi tanıtabilmek ve daha üretken fikirler sunmak düşüncesiyle, katalog tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, marka danışmanlığı, ürün fotoğraf çekimi, matbaa hizmetleri, cast hizmetleri, fuar ve etkinlik hizmetleri sunabilmek için edindiği ahlaklı ve dürüst ticaret anlayışı çerçevesinde engin deneyimlerini, farklı fikirler ve tecrübesini sizinle paylaşmaktadır.

GLN Ajans - Matbaa bünyesinde siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek tasarım hizmetleri, matbaa hizmetleri, dijital baskı ve ve yazılım hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuş bir oluşumdur.

Saygılarımızla...